Jak mieć ładny uśmiech?

Jak mieć ładny uśmiech? czyli licówki cieszyn zmu i bardzo trwały. Jednak protezy są dobrą alternatywą - najnowocześniejsze wykonane są na podbudowie z cyrkonu, wykończone ceramiką. Są sporo tańsze od implantów i wystarczą tylko dwie wizyty,

Dodane: 29-04-2019 13:14
Jak mieć ładny uśmiech?

Koronki - tańsza alternatywa?

licówki cieszyn

Prawda jest taka, że implanty zębów są chyba najlepszym znanym dzisiaj sposobem na uzupełnienie braków. Wykonane są z tytanu, który jest obojętny dla organizmu i bardzo trwały.

Jednak protezy są dobrą alternatywą - najnowocześniejsze wykonane są na podbudowie z cyrkonu, wykończone ceramiką. Są sporo tańsze od implantów i wystarczą tylko dwie wizyty, żeby cieszyć się nowym i pięknym uśmiechem. Oczywiście, ze implanty są pod wieloma względami bardziej doskonałe - przede wszystkim najlepiej imitują naturalne zęby, do tego są najbardziej bezpieczne dla zdrowia.

Jednak implanty to zaawansowana technologia, która wciąż jest po prostu droga. Ale jeśli nasze możliwości finansowe na to pozwalają - to będzie lepszy wybór.

O ortodoncji w Wikipedii

licówki cieszyn

Ortodoncja ? dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Terapia, prowadzona przez ortodontę (lekarz specjalista w tej dziedzinie), wpływa nie tylko na właściwe stosunki międzyzębowe, lecz także na proporcje dolnego i środkowego odcinka twarzy, stąd coraz częściej ortodoncja nazywana jest ortopedią szczękową, względnie zachowawczą ortopedią szczękową.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ortodoncja

Polscy stomatologowie zagranicą

Popularność polskich dentystów poza granicami naszego kraju jest ogromna. Rośnie ona z roku na rok. Składa się na to kilka czynników. Pierwszy, bardzo prosty – tanie linie lotnicze. Do takich miast jak Oslo, czy Sztokholm można bardzo, bardzo często dolecieć dosłownie za 100zł w obie strony. Dla Skandynawa jest to kwota porównywalna do około czterdziestu, czy nawet trzydziestu złotych Polskich. W takiej cenie można zjeść obiad w restauracji i to nie najlepszej. Widząc to, wiele osób zza granicy przylatuje do nas do dentystów. W związku z tym, że w swoich krajach mają oni do czynienia z polskimi stomatologami, mają oni świadomość ich rzetelności i wysokiej jakości usług. To dlatego stomatologia w Polsce jest tak dobrze rozpoznawalna.

Stomatolog to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki odpowiedniej działalności na różnych polach, dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu jest w stanie nie tylko wyleczyć pacjenta, ale także zapewnić mu lepszy wygląd i komfort każdego dnia. Stomatolog zajmuje się nie tylko leczeniem zębów, ale także ich upiększaniem. Tu trzeba zaznaczyć, że takie zabiegi jak usuwanie kamienia z zębów, czy wybielanie zębów są w naszym kraju coraz bardziej popularne. Wynika to między innymi z coraz bardziej bogatego społeczeństwa, które jest sobie w stanie pozwolić na rozrywki także wyższego rzędu.